balandžio 26, 2018

Vakaras Vingio parke

... arba ką veikti ilgais vakarais.


Mes su Ignu esam antinamisėdos (jei žinot kitą žodį parašykit!). Vakarą praleisti namuose- kažkokia nesamonė! Žiemą tenkinamės prekybcentriais, kavinėmis ir įvairiomis žaidimų erdvėmis. Retai, bet apsilankom muziejuose ar kituose kultūriniuose renginiuose. Na o kai tik ateina pavasaris, sušyla oras ir saulutė ima lepinti ir vakarais, mes būnam lauke. Parkai, miesto centras, aplinkiniai ežerai, miškai, kiemo žaidimų aikštelė ir tt. Viena draugė kažkada manęs klausė iš kur aš turiu jėgų dieną prasivaikščiojus tris valandas su vėžimu, vakare dar lėkti į Trakus. Man turbūt daugiau jėgų kainuotų vakarą praleisti namuose, nei gryname ore :) 


Taigi, penktadienį po darbų ir gardžios vakarienės namuose, išlėkėm į Vingio parką. Galvojau nueiesim į žaidimų aikštelę, pabūsim ir lėksim namo. Nesitikėjau, kad jau visos linksmybės, visos atrakcijos yra pasiruošusios naujam sezonui! 

Mykolas išbandė elektromobilį. Ir jam jis patiko!!! Spaudė pedalą, vairavo, jungė bėgius pirmyn-atgal... och, koks jis jau vyras! Mano mažasis berniukas taip greitai auga...

Paragavom labai skanių juodų ledų. Juokėmės, kad kaip iš naftos pagaminti :)))

Mažieji atradėjai - nuotykių ieškotojai :) Negaliua tsistebėt kaip mažylis nori būti panašus į brolį, kaip jis jį kopijuoja, kaip šypsosi ir krykštauja Mykolui grįžus iš darželio. Ar gali būti kas smagiau nei augti su broliu??

Net ir po beprotiškai sunkios dienos, ištampytų nervų ir perpildytos kantrybės, žaidimai pievoje pievoje perkrauna sistemą ir vėl jautiesi kaip žmogus! Kartais tikrai atrodo, kad neee, šiandien jau tikrai nieko nebenoriu, bet žiūrėk, išeini su vaikais į lauką, o jėgos ir energija atsiranda stebuklingai, iš oro :))

Iki savaitgalio liko vos kelios dienos! Tikiuosi jis bus ne prastesnis :))

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą