balandžio 09, 2018

(ne)Pirmadienio monologas #1


...arba kai norisi atversti naują, švarų ir labai baltą popieriaus lapą

Jei atvirai šį tekstą rašau ir perrašau jau daugiau nei mėnesį. Taip taip, vis laukiu tinkamos datos, tinkamo laiko ar kokios genealiai nepakartojamai fantastiškos minties pirmąjam įrašui. Bet kaip nejuda niekas iš vietos, taip ir toliau stovi... šiandien yra ta diena, kai tekstas pasieks Tave! Vaikai (vis dar) ramiai  miega, o aš namų tvarkymą iškeičiau į puodelį arbatos ir naują Morka Liza įrašą.

kodėl šiandien? 

Todėl, kad perskaičiau Sigitos įrašą apie planus tampančius darbais. Oj, kaip artima ką ji rašo savo straipsnelyje...  Paskutiniu metu dažnai aplanko mintys "ko aš noriu iš šio tinklaraščio??" arba susimąstau "išvis ar kam nors įdomu ką aš rašau?"... 

Jei ne pirmą kartą užsukai į mano tinklaraštį, turbūt pastebėjai, kad jis visai tuščias :) Taip, taip, čia buvo vienas iš tų silpnybės momentų, kai atrodė, kad niekam šito nereikia, niekam neįdomu ir išvis kokiom nesamonėm aš čia užsiimu - neberašysiu.

Bet, turiu aš nuostabų vyrą, kuris mane labai labai palaiko ir jo paskatinta, padrasinta ir gavus gerą spyrį į sėdimąją, vis dėl to pasirįžau tęsti tai ką pradėjus, tik iš naujo (nes nu jau visus senus įrašus sukėliau į juodraščius... :)) )

kas toliau? 

Toliau viskas po truputį. Nemanau, kad Morka Liza gali pasikeisti - aš vis dar ta pati, pakvaišus vyšnias dievinanti ir mylinti karves mergiotė :) Gal truputį suaugau, bet vistiek kartu su savo berniukais lakstau po žaidimų aikštelę, spygauju, riaumoju kaip dinozauras ir krentu ant žemės susitrenkusi su nematomai priešais. Aš vis dar slepiuosi virtuvėje, kai noriu pailsėti, kepu pyragus pusę dešimt vakare ir plaunu indus kai reikia nuleisti garą.

Morka Liza ir toliau bus apie meilę, šeimą,  vaikus, namus, virtuvės atradimus ir kitus mūsų nuotykius! Noriu ir toliau su Tavimi dalintis savo mažais stebuklais, džiaugsmais ir liūdesiais, nieko nesliapiant po pūkuotomis pagalvėlėmis. Noriu dalintis realiu gyvenimu, ne tais baltais iščiustytais namais, švariais vaikais ir meile be pykčių, kurių pilnas internetas. Ne, ne, neketinu Tavęs užversti buitinėmis, neretušuotomis nuotraukomis su neplautų indų stirta, vaikais snarglėtomis panosėmis ar čipsus ryjančiu vyru ant sofos. Aš iš dalies pritariu Kristinai, kad užtenka savo bardako namuose, o internete norisi matyti estetiškai švarų ir gražų vaizdą. Tačiau esu įsitikinus, kad ir realų gyvenimą (o ne įsivaizduojamą) galima pateikti gražiai ir skaniai. Tad jei įdomu, užsuk dažniau  :) 

ML 🖤

4 komentarai:

 1. Rašyk, man tai visai įdomu paskaityti būna :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Marija, labai smagu girdėt �� iš tavęs irgi pasigendu istorijų ��

   Panaikinti
 2. Atsakymai
  1. Ignai, �� paskui nepamirškį ausį pašnibždėt jei kokių gramatinių klaidų rasi ��

   Panaikinti